ROTAA

Sazinies ar mani!

Lūdzu, aizpildiet kontaktformu, un es ar Jums sazināšos tuvākajā laikā!

Šis lauks ir obligāts
Šis lauks ir obligāts
Šis lauks ir obligāts
Sazināties

ROTAA ir rotu un aksesuāru darbnīca, izveidota 2013. gadā, Rīgā. 

Laikā, kad viss notiek tik strauji, kad visu vajag ātri, ROTAA dara lietas lēni, nesteidzīgi, iedziļinoties un izpētot darāmo. Visas rotas un aksesuāri ir smalks roku darbs. Katra lieta tiek izgatavota individuāli un ar to ir unikāla un neatkārtojama. Izmantojot pērlīšu aušanas tehniku, top smalkas aproces, jostas un citi aksesuāri.

ROTAA iedvesmo senas rokdarbu tradīcijas, mūsdienīgu dizaina risinājumu meklējumi, dažādu materiālu kombinēšana, meditatīva spēlēšanās ar krāsu un faktūru, senā un mūsdienīgā mijiedarbība.


Noteikumi (preču iegāde, apmaksa, piegāde, atgriešana u.c.)

KĀ PASŪTĪT

Saņemot pasūtījumu, sazināsimies ar Jums personīgi un apstiprināsim pasūtījumu. Katra rota tiek veidota individuāli un tās izgatavošanai nepieciešamais laiks var būt no 1 nedēļas līdz 1 mēnesim. Tas var mainīties arī no pasūtījumu apjoma konkrētajā brīdī. Ja rotas izgatavošanai un piegādei būs nepieciešams ilgāks laiks, par to informēsim pirms rēķina izrakstīšanas.

Lai veiktu pasūtījumu, lūdzu sazināties: tel. +371 29210442 vai                                         e-pasts rotaa@rotaa.lv          

PIEGĀDE

Rīgā bez maksas vai ar DPD, Latvijas Pasts vai Omniva starpniecību par papildus samaksu. 

GARANTIJA

Mēs turpinām rūpēties par saviem produktiem arī pēc to pārdošanas. Ja nepieciešams iegādātās rotas remonts, apkope vai apmaiņa, rakstiet uz rotaa@rotaa.lvReģions: Rīga
Lasīt vairāk
Produktu skaits:
2

Plata pērļota josta

ROTAA
150,00 €
Atlikums:
1

Pērļota josta

ROTAA
75,00 €
Atlikums:
1