Tālavas ķēniņa alus

Sazinies ar mani!

Lūdzu, aizpildiet kontaktformu, un es ar Jums sazināšos tuvākajā laikā!

Šis lauks ir obligāts
Šis lauks ir obligāts
Šis lauks ir obligāts
Sazināties

SIA „Tālavas ķēniņa alus” ir mikro alus darītava Vidzemē, senās letu valsts Tālavas teritorijā, šodienas Lizuma pagastā. Darītava piedāvā jaunas, bet tai pat laikā ļoti senlatviskas garšu sajūtas. Alus darītāji radījuši ap 10 unikālām alus šķirnēm, no kurām populārākās ir iecienītas Rīgā un Vidzemē. Tās ir „Gaišā vasara”, „Pērkona vasara”, „Saviešu” un „Vilkaču” alus šķirnes.
Viss Tālavas ķēniņa alus ir roku darbs, alus tiek raudzēts vaļējos ozolkoka kublos, ne mazāk kā mēnesi izturēts nogatavinot un nav ne pasterizēts, ne filtrēts, ne arī mākslīgi gāzēts. Šādu īpašību kopums mūsdienu pasaulē ir liels retums.
Tālavas ķēniņa alus darītāji īpašu uzsvaru liek tieši uz latviskajām alus darīšanas tradīcijām, kas gadu simteņos izkoptas tikai mūsu tautai raksturīgās niansēs. Atzīmēšanas vērts ir arī tas, ka alus tiek darīts zemnieku saimniecībā. Tālavas ķēniņa alus rodas savienojot zemes un Saules spēku, kas patvēries miežu iesalā ar ūdeni un īstu dzīvu uguni. Misa tiek vārīta ar malku kurināmā katlā. Alus darīšanas laikā apkārt valdošās smaržas izstaro grauzdēta iesala un apiņu aromātus.

Noteikumi (preču iegāde, apmaksa, piegāde, atgriešana u.c.)

Pasūtījumus pieņem pa epastu [email protected] Rīgā, Pierīgā, Vidzemē pievedīsim klāt sākot ar 1 kasti. 

Produktu skaits:
1

Tālavas ķēniņa alus

Tālavas ķēniņa alus
1,90 €
Atlikums:
1000000